Şeyma Subaşı

Yılın Magazin Haberleri

En ben sevmem, hiç alakam yoktur diyenlerin bile gizli gizli magazin takip ettiğini biliyoruz ama aramızda kalsın çaktırmayız tamam. Sizlere dev bir hizmet verip 2018’in magazin gündemini tek başlık altında toplayalım dedik. 2018 magazin haberleri epey yoğundu en bombası hangisiydi diye çok düşündük, sizin için seçtiklerimiz bu şekilde…

Ayrılıklar, Kalp Kırıklıkları

Yazıya kalp kırıklıklarıyla başlayalım sonrasında daha neşeli devam edelim diye düşündük. Herkes yola mutlu olmak için çıkıyor tabi ama hayat her zaman hepimize hayal ettiklerini sunmuyor ne yazık ki. En çok konuşulan ayrılık Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı çiftinin ki oldu bu yıl. İkisi içinde her şey güzel olur umuyoruz, dostça ayrılarak kızlarını yıpratmadıkları içinde ayrıca takdir ediyoruz.

ahmet kural – sıla

Pop müziğin en sevilen isimlerinden Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin ayrılığı yine en şaşırtan haberlerden oldu hepimiz için. Üstlerinde dolaşan kara bulutları yıl bitmeden dağıtmayı başarıp güzel kızları için kendilerine ikinci bir şans vermeye karar verip sevenlerini mutlu ettiler. Dileriz yaşadıkları kötü olaylar sadece bir hatıra olarak kalır ve yollarına mutlu, mesut devam ederler.

Mustafa Sandal ve Emina Jahoviç çifti uzun süren birlikteliklerini anlaşmalı olarak sonlandırma kararı aldılar. Örnek çift imajlarını ayrılıklarında dahi bozmayan çifte yeni hayatlarında mutluluklar diliyoruz.

Ahmet Kural ve Sıla aşklarıyla tüm halkın sevgisini toplamıştı. Çok çirkin iddialarla sonlanan ilişki hala gündemde dileriz gerçekler en kısa zamanda açığa çıkar ve gündem de bir daha böyle tatsız haberler görmeyiz.

Mutlu Haberler

tarkan - baba

Baba olacağını nasıl güzel verdi bize mega starımız Tarkan  hala ara ara izliyoruz o güzellik unutulmaz kolay kolay. Peri masalı evliliğinin ardından babalıkta çok yakıştı doğrusu dileriz mutlulukları ömür boyu sürer.

Doğa Rutkay ve ikizlerine baktıkça bakası geliyor insanın. Tatlı bebekleri ve mutlu evliliklerine aman nazar değmesin. Favori çiftlerden Fahriye Evcen, Burak Özçivit güzel bir haberle sevenlerini mutlu ettiler.

Ezgi Mola ve Enis Arıkan‘ı dostlukları ve tatlı halleriyle 2018’in en tatlıları seçtik, sanat dünyasında görmek istediğimiz güzel manzaralar bunlar. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli nasıl yakıştılar öyle ama ikinci bahar diyemeyeceğimiz kadar şık ve güzel duruyorlar yan yana aşk insanı gençleştiriyor vesselam.

2018’in en bomba haberlerini paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Bol magazinli, bol neşeli günler dileriz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.