Yeni Yıl Yılbaşı 2012

Yeni yıl ve yılbaşı bütün bir yılın yorgunluğunun atıldığı ve yepyeni bir yıla sevinçle girilmesi için çeşitli eğlencelerle kutlanıyor. 2012 yılı için de aynı şey sözkonusu olacak. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan keyifli yılbaşı parilerine bu yıl da bir yenisi eklenecek. Yılbaşı bu yıl hangi gün diye takvime bakıldığında bir burukluk olacaktır çünkü malesef haftasonuna denk geliyor. 01 Ocak 2012 hangi gün sorusunun cevabı ne yazıkki; Pazar…

Fakat başta da söylediğimiz gibi yeni yıl yılbaşı eğlencelerinin önceki yıllara göre daha sönük geçeceğini düşünmüyoruz. Bu yıl bu partilerin bar ve kulüplerden daha çok otellere kayacağını ve otellerin bu güne özel paketler sunduğunu öğrendik. 31 Aralaık 2011 Cumartesi gecesi yılbaşı özel gala geceleri düzenleyecek oteller misafirlerinin aynı gece otellerde konaklayabilmeleri için uygun fiyatlı paketler hazırlamışlar.

Buradan otellerin tüm firmalardaki karşılaştırmalı Yılbaşı fiyatlarını görebilirsiniz.

Bir çok sanatçının sahne alacağı yılbaşı partilerinde otellerin yapacağı programlar aile ortamında eğlenmek ve ertesi sabah güzel bir kahvaltı ile güne başlamak isteyenlerin ilk tercihi bu yönde olacağa benziyor. Şimdiden otellere erken rezervasyon yaptırarak indirimli fiyatlardan faydalanmak mümkün. Son güne bırakılacak rezervasyonlar genellikle yer bulamamak veya yükselen fiyatlar nedeniyle hüsran şeklinde sonuçlanabilir. Yeni yıl partileri ve yılbaşı özel organizasyonları ile ilgili ayrıntılı bilgi yani 2012 yılbaşında hangi sanatçı, hangi otelde olacak bunları tek tek buradan okuyabileceksiniz. Bu konuda bilgiler elimize ulaşmaya başladı. Elimize ulaşan her bilgiyi anında bu sayfalarda güncelleyerek sizlere ulaştıracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.