Ücretsiz Japonya Uçak Bileti

Japonyaya bedava uçak bileti kazanarak seyahat etmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat geliyor. Japonlar deprem sonrası ülkelerine gelen turist sayısındaki düşüşü durdurmak ve Japonya’ya olan ilgiyi yeniden arttırmak için 10.000 bedava uçak bileti sağlayacağını duyurdu.

Bu şanslı kişileri belirlemek için Japonlar çekiliş yapılacağını ve başvuruların diğer ülkelerdeki Japonya resmi makamların internet siteleri üzerinden yapılacağını bildirdi. 10 bin turist için Japon Hava Yolları tarafından sağlanacak ücretsiz uçak biletleri yaşanan deprem ve tsunami sonrası yaklaşık %50 oranında düşen turist sayısının yeniden artışa geçmesini hedefelemekte. Japonyaya bedava uçak bileti kazanan talihli turistler konaklama ve Japonyada yapacakları harcamalarla ilgili kendileri bir bütçe ayırmak durumunda.

Tüm Online Otel Rezervasyonu yapan firmaların Japonya Otel Fiyatları karşılaştırması için tıklayınız ->

Japonların sağladığı bu bedava uçak bileti fırsatının ülkemiz açısından bir diğer önemli yanı ise Japonyanın Türkiye vatandaşlarına Vize uygulamasının bulunmaması. Turistik amaçlarla Japonyaya giden Türk vatandaşları 3 aya kadar vize almak zorunda değiller. Son dönemde yaşadığı felaketleri unutmak isteyen Japonya hızlı bir atak geliştirecek gibi görünüyor. Nükleer sızıntı konusunda da açıklama yapan Japon yetkililer hiçbir riskin kalmadığını ve ülkede güvenle seyahat edilebileceğini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.