Sevgililer Günü Otel

Sevililer günü otel konaklaması yapılacak en güzel aktivitelerden bir tanesi olacaktır. Romantik bir ortamda canlı müzik eşliğinde yenilecek güzel bir yemeğin ardından güzel bir manzaraya sahip iyi bir otelde yapılacak konaklama ve sabahında yenecek güzel bir kahvaltıya kim hayır diyebilirki?

Sevgililer gününde otel fiyatları
Birçok özel günde olduğu gibi sevgililker gününde de yaşanan yoğunluk nedeniyle otel fiyatları değişkenlik gösterbilmekte ancak bu yıl Sevgililer günü hafta içi bir güne denk geliyor. 2012 Sevgililer günü hangi gün diye bakıldığında 14 Şubatın Salı gününe denk geldiği görülecektir. Bu aslında otel fiyatları açısından iyi bir haber demek. Talebin yeterli seviyeye çıkabilmesi için bir çok otel bu akşama ait özel paketler ve fiyatlar sunarak misafirlerini ağarlamaya çalışacak.

Sevgililer gününde nereye gidilir?
Hafta içine gelen bu özel günü bir otelde geçirmek isteyenler için tabiki yakın çevrede bulunan butik oteller sevgililer günü için ideal olacaktır. İstanbul ve çevresinde butik otelleriyle ön plana çıkan bölgeler Ağva, Şile, Yalova, Afyon, Çanakkale, Bozcaada gibi seçenekler mevcut. Yine kar ve kayak sevenler için Kartalkaya, Uludağ, Kartepe uygun seçenekler olarak göze çarpıyor. Her turizm firmasının her otelle farklı koşullarda anlaşarak fiyat politikası belirlediğini düşünerek bu firmaların otel fiyatlarını kıyaslayabileceğiniz sitelerden incelemenizi önermekteyiz. Kullanıcılara kolay kullanım ve güncel bilgiler  sunması dolayısıyla otelkiyas.la bu konuda bir çok soruya yanıt vebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.