Kadınlar için laptop modelleri

Kadınlar her üründe olduğu gibi laptop modelleri konusunda da daha feminen modelleri tercih ediyorlar. Bu sebeble kadınlar için laptop modelleri konusunda üreticiler kadınlara hitap eden laptop üretiliyor ve oldukça da talep görüyor.

Kadınların en önemli kriterlerinden birisi olan tasarım artık laptop modelleri için çok daha ön planda olmaya başladı. Kadınların artık her alan da olduğu gibi bilişim kanadında yer alan bilgisayarı ve interneti çok aktif bir şekilde kullanıyor olması bir anlamda kadınlara özel laptop modelleri üretilmesini tetikledi diyebiliriz.

Her ne kadar şık ve sade tasarımlarıyla apple ürünleri kadınların en çok tercih ettiği notebook ürünlerinin başında geliyor olsa da marjinal tasarım arayışında olan kadınların sayısı da asımsanmayacak kadar fazla.

Laptop Modelleri Performansı?

Laptop üreticileri artık sadece performanslarıyla değil, tasarımlarıyla da göz doldurmak zorunda kalıyor. Tasarımı daha güzel olan laptop performansı çok iyi olmasa bile tercih sebebi olabiliyor.

Aşağıda kadınlar daha çok tercih ettiği laptop modellerini sunuyoruz. Canlı renklerin hakim olduğu modeller de yumuşak hat geçişleri de dikkat çekiyor.

Pembe laptop modeli
Pembe laptop modeli
Yeşil laptop modeli
Yeşil laptop modeli
Turuncu laptop modeli
Turuncu laptop modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.