İzmirde Yılbaşı Programları Otellerde

İzmirde Yılbaşı Programları 2012 yılında yine otellerde gerçekleşecek Galalar ile unutulmaz olacak. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine bir çok sanatçı İzmir’deki otellerde sahne alacaklar ve sevenleriyle yeni yılı karşılayacaklar. 2012 Yılbaşında İzmir otellerinde eğlence programları herzamankinden daha dolu ve coşkulu geçecek gibi görünüyor.

Yılbaşı tatili kaç gün sürerse sürsün coşku elbette hiç değişmeyecek ancak 2012 yılbaşında toplam tatil süresi iki günle sınırlı kalacak. Yılbaşı gecesi izmirde sahne alacak sanatçılar genelde otellerin balo salonlarını tercih ediyor. Eğlencenin sınırsız ve sabaha kadar yaşanacağı otellerde konaklamalı paketlerin yanı sıra sadece gala gecesi fırsatlarından da yararlanmak mümkün.

İzmir yılbaşı programları için tüm firmaların otel fiyatları için tıklayınız

İzmirde 2012 yılbaşında hangi sanatçı hangi otelde sahne alacak ve otel fiyatları ne kadar olacak diye düşenenler için yukarıdaki link yeterince yardımcı olacaktır. Sınırlı yılbaşı tatili için en iyi tercih yakın bölgelerde dostlarınınzla beraber otel konaklamalı seçeneklerden yararlanmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.