istanbulda yamaç paraşütü fiyatları

Yamaç paraşütü denilince akla ilk gelen yerlerden olan Fethiye Ölüdeniz’e İstanbul’a yakın bir nokta oan Tekirdağ’dan bir rakip çıktı. Tekirdağ’a bağlı Uçmakdere köyünde Yamaç Paraşütü için son derece uygun ortam bulunuyor. Teyak adıyla hizmet veren bir yamaç paraşütü merkezi de bulunuyor. Profesyonel hocalar eşliğinde verilen eğitimlerle beraber günübirlik turlar ile bu inanılmaz keyif yaşanabiliyor.

Uygun hava koşulları olması durumunda hergün hizmet vermekte olan kurum istanbul’a yakın bölgede olmasının insanların ilgisinin artacağı yönünde görüş bildiriyor. İstanbulda yamaç paraşütü fiyatları ortalama 200 TL civarında bulunuyorken Ölüdeniz’de yaz sezonunda bu fiyatın 200 Dolara kadar çıktığı görülüyor.

2007 yılında Uçmakdere’de kurulan Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü hem bölgenin tanıtımına katkıda bulunuyor hem de yamaç paraşütü hayranlarını biraraya getiriyor. Geçtiğimiz günlerde fırsat sitelerinde kendilerine yer bulan Teyak 280TL tutarındaki hizmetlerini 119TL’den sağlayarak sporun tanıtımına bir katkı daha vermiş oldu. Tekirdağda yamaç paraşütü fiyatları ve kahvaltı gibi imkanı birleştirerek sunan Teyak 119TLye sunulan imkanları şöyle duyurdu:

Program:

  • 08:30 – Tekirdağ Otobüs Terminali’nde buluşma ve Tekirdağ Yamaç Paraşütü Kulübü Tesisleri’ne hareket.
  • 09:15 – Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü tesislerinde köy kahvaltısı.
  • 10:15 – Yamaç paraşütü uçuşlarının başlaması (Uçan kişiler uçuştan sonra ya da önce iniş alanında Buggy’ler ile mini bir gezinti yapabilirler ve mayolarını getirdikleri takdirde, denizin keyfini çıkarabilirler.)
  • 14:00 – Öğle yemeği (Ekmek arası Tekirdağ köftesi ve içecek).
  • 14:30 – Uçuşların devamı.
  • 19:00 – Uçuşların ve aktivitelerin son bulması ve şehir terminaline hareket.

Bu eşsiz deneyimi profesyonel hocalar eşliğinde yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat gibi görülüyor. İstanbula yakın bir merkez olmasına rağmen bölgede konaklama birçok butik otelde sağlanıyor.

Yamaç Paraşütü merkezine yakın otellerin fiyatlarını görmek için tıklayınız.

625 metre yüksekten Marmara denizine doğru yapılacak bu eşsiz yolculuk için bir haftasonu organizasyonu yeterli olacaktır.

Yamaç Paraşütü nasıl yapılır videosu

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.