burçlara göre dekorasyon

Burçlara Göre Dekorasyon Önerileri

Merhaba sevgili morruj ailesi. Burçların ruh halimize, davranışlarımıza olan etkileri hepimizin malumu. Ev dekorasyonunda burçların dikkate alınmasının yaşam alanlarının kalitesini arttırdığı belirlenmiş. Hazırsanız tüm burçlara ayrı ayrı dekorasyon önerilerinde bulunacağımız yazımıza başlayalım.

Koç Burcu

Tutkunun burcu olarak adlandırılan koç burçları için en çok önerilen renk kırmızı tonları. Özellikle kızıl ve yakut renginde objeler, dekoratif ürünlerle yaşam alanınıza burcunuzun enerjisini yansıtabilirsiniz. Büyük kırmızı şamdanlar, belki yakut kırmızısı tonlarında bir tablo hayal edince neşeniz yerine geldi değil mi?

Boğa Burcu

Toprak burçlarından olan boğa burçlarının baskın renk önerileri tabi ki doğanın bize en güzel tonlarını hediye ettiği kahverengi ve yeşil tonları. Yeşilin dingin tonlarında  seçeceğiniz ev eşyalarınızı canlı tonlarda seçeceğiniz objelerle bütünleştirerek enerjinizi yükseltecek mekanlar yaratabilirsiniz.

İkizler Burcu

Güzel sohbetleriyle bilinen ikizler burçlarına önerilen renkler sarı ve yeşilin tonları. Sarı ve yeşil hem zıt hemde uyumlu renkler, ikizler burcunun ruhuna yaraşır bir tezat değil mi ama? Bu iki tonu güzelce harmanlayıp güzel sohbet alanları oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Sezgisel yönü ve kuvvetli bir aurası olan yengeç burçları için önerilen renkler ametist ve mor renginin tonları. Morun baskınlığını dekoratif ürünlerde kullanarak şahane yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Aslan Burcu

İhtişamı en çok seven burç olarak nitelenen aslan burçları için saraylara yaraşacak altın tonları öneriliyor. Kehribar tonlarında kanepeler, altın varaklı tablolarla bütünleşince aslanlara yakışacak bir saray çıkacak ortaya değil mi ama?

Başak Burcu

Düzen ve tertip aşığı başak burçları için mavinin en sakin ve açık tonları öneriliyor. Toprak burcu olan başaklar için objelerinde yeşil ve kahverengi tonları dengeleyici unsur olarak kullanılabilir. Renk tavsiyelerinizi aldığınıza göre şimdi keyifle dolaplarınızı, evinizi düzenlemeye devam edebilirsiniz burçların en düzenlileri.

Yazımızda bahsedilen renklere ana dekorasyon renklerinde yer vermeseniz dahi tablolar, aydınlatma objeleri gibi sık görebileceğiniz yerlerde kullanmanız yaşam alanınızda daha huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Benim burcumdan bahsedilmemiş diyenler sakın üzülmesin sonraki dekorasyon yazılarımızda diğer burçlarımıza dekorasyon önerilerinde bulunmaya devam edeceğiz.

Photo by Vinicius Amano on Unsplash

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.