Banyolar ve mutfaklarda Rasch Rüzgarı

Rasch’ın banyolar ve mutfaklar için özel olarak tasarlanan yeni koleksiyonu Aqua Deco, sahip olduğu desen çeşitliliği ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor.

Duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markasının özel olarak tasarladığı yeni koleksiyonu Aqua Deco, biribirinden farklı konseptte birçok desen seçeneği ve dayanıklı yapısı ile banyolara ve mutfaklara yeni bir soluk getiriyor.

Aqua Deco silinebilme özelliği ve neme dayanıklılığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Modern çizgilere sahip desen çeşitliliği ile banyolar ve mutfaklar başta olmak üzere tüm yaşam alanlarında da uygulanabiliyor.

Mutfaklar

Mutfak araç gereçleri, kahve fincanları ve renkli şekerlemelerle bezenmiş duvar kağıtları ile mutfaklarda alışılmışın dışında sımsıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Bunun yanında renk paletinden beyaz, kırmızı, somon, siyah, mavi ve tonlarının farklı kombinasyonları kullanılmış. Balık, kaplumbağa, deniz yıldızı ve mercan desenli duvar kağıtları ile banyolara denizin ferah etkisini taşıyabilirsiniz.

Koleksiyonun içerisinde yer alan,  üç boyut etkisi yaratan doğal taş görünümlü ve figüratif desenlerin de kullanıldığı duvar kağıtları ile birbirinden farklı atmosferler de yaratmak mümkün. Kitap ve gazete desenli duvar kağıdı ile sıcak bir okuma köşesi oluşturabilirsiniz.

Aqua Deco güneş ışığı gibi dış etkilere ve yanmaya karşı da oldukça dayanıklı. Kafelere, restoranlara, mağaza ve otellere de rahatlıkla uygulanabilecek çeşitleri de içeriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.