Balayı için En Güzel Destinasyonlar

En popüler balayı yerleri Türkiye içerisinde genellikle güney şehirlerimiz olarak biliniyor. Yurtdışında balayı yerleri için ise uzakdoğu ve tropik adalarda bulunan oteller ön planda.

Türkiydeki balayı yerleri için başta Antalya, Alanya, Kemer, Side uygun fiyatlarıyla göze çarparken, bu özel tatili biraz daha lüks geçirmek isteyenler balayında Belek ve çevresini tercih ediyorlar. Sakin ve butik bir balayı yaşamak isteyenler ise aynı bölgedeki Kaş ve çevresi birinci seçenek olacaktır. Ege ve çevrerisinde balayı düşünenler için Bodrum, Marmaris, Fethiye geleneksel ve bilindik bölgeler diyebiliriz. Çeşme, Alaçatı gibi son zamanlarda daha fazla rağbet görmeye ve popüler olmaya başlayan bölgeler biraz daha lüks bir tatil arayanlar için ideal olacaktır.

Balayı önerileri için yer seçimi konusunda çok titiz davranmanız ve otel yorumlarına dikkat etmenizi şiddetle önermekteyiz. Tekrarı olmayacak bu özel tatil için balayı yerleri ve otelleri özel konseptler ve indirimler de sağlamaktadırlar. Genelde evlilik tarihinizden 1 ay içerisinde yapacağınız Balayı tatilinizi rezervasyon yaptırdığınız siteye bildirdiğinizde bu konuda sizlere otelin indirim uygulamasını yansıtacaklardır. Otelde balayı için özel bir uygulama mutlaka uygulanmaktadır. Bu özel durum bazı otellerde oda süslemesi ve odaya gönderilecek meyve  sepeti şeklinde olabileceği gibi odaya servis edilecek bir sabah kahvaltısı da buna dahil olabilmektedir.

Balayı çiftleri için genelede tüm balayı mekanları ve otellerde extra bir indirim bulunmaktadır. Bunu istemeyi unutmatın 🙂

Balayı ile ilgili daha detaylı bilgi için mutlugelin.com ‘un balayı tatili sayfasına göz atabilirsiniz.

Ayrıca tatil.com balayı otelleri sayfası size iyi bir otel araştırma kaynağı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.