Ağva Pansiyon Otel

İstanbul’a en yakın tatil merkezlerinden olan Ağva pansiyon otel olarak zengin bir bölge olarak öne çıkıyor. İstanbul’dan hafta sonu tatili için kolaylıkla erişilebilir olan Ağva, pansiyon ve otel fiyatları açısından uygun denilebilecek durumda.

Güzel bir hafta sonu geçirmek için özellikle bahar aylarında tercih etmenizi önereceğimiz Ağva’da lüks bir otelde veya romantik bir butik pansiyonda haftasonunu geçirebilir, çok güzel bir kahvaltıyla taçlandırabilirsiniz.

Bahar aylarında amacınız sessiz ve sakin bir tatil ise özellikle fiyatların çok daha uygun olduğu hafta içi günlerini terci etmenizde yarar olacaktır. Ağva pansiyon otel fiyatları hafta sonu ve hafta içi olarak, yaşanan yoğunluklar neticesinde çok farklılık gösterebilmektedir.

Uygun fiyatlı Ağva oteli ve pansiyonu bulmak isterseniz sizlere önerimiz, tatile çıkmadan çok önce rezervasyonunuzu yaptırmanız olacaktır. Otelden bu konuda yardım istediğinizde sizlere mutlaka yardımcı olacak ve iyi bir avantaj yakalamış olacaksınız.

Tüm Ağva otel Pansiyonların, Tüm firmalardaki fiyatları için tıklayın.

Ağva otel ve pansiyonlarına nasıl gidilir?

Ağva için öncelikle yolu çok güzel olan Şile’ye ulaşmak gerekiyor. Şileden sonra ise sizleri iki ayrı tercih bekliyor

İlk seçenek, Şile Çayırbaşı’nda yol ikiye ayrılır. Sahil yolu, Kabakoz, Akçakese yolunun devamında karşınıza Şuayipli çıkacak, İsaköy dönüşüne geldiğinize Ağva tabelaları size yardımcı olacaktır.

İkinci seçenekte ise; Şile Çayırbaşı’ndan, Teke köyüne giden yolu takip ettiğinizde Teke, Gökmaslı ve İsaköy istikametinin devamında Ağva’ya ulaşabilirsiniz.

Ağva Fotoğrafları için tıklayınız.

Ağva Masal Evi’nden rezervasyon yapmak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.