Adam and Eve Hotel

Adam and Eve Hotel Antalya Belek ‘te yeralan türkiyenin en özel otellerinden biri. Adam ve Eve Hotel erken rezervasyon 2012 yılı için fiyatları bir çok acente tarafından açıklanmaya başlarken bu özel otelin odaları ve restaurant bölümleri mimari tasarımları başdöndürüyor.

Bu otele ve bir çok otele rezervasyon yaptırmadan önce fiyatlarda bir çok farklılık olacağından mutlaka tüm siteleri kontrol etmenizi önermekteyiz. Tur acenteleri otellerle faklı fiyat ve koşullarla anlaşmalar yaparak bunları kullanıcılarına sunmakta ve bu şartlarda otellere rezervasyon yapmaktadırlar. İnternet üzerinden online rezervasyon yapan tüm firmaların fiyatlarını www.otelkiyas.la sitesi üzerinden inceleyebilir ve tüm otellerin tüm firmalardaki fiyatlarını tek tek kıyaslayabilirsiniz.

Adam and Eve Hotel ‘e ait tüm fotoğraf, bilgi, yorum ve karşılaştırmalı fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz.

Otel yarattığı mimari için “yeryüzünde cenneti yarattık” gibi iddialı bir cümle kuruyor ve otele ait fotoğrafları gördüğüüzde buna hakvermeye başlıyorsunuz. Dünaynın en büyük otel odası, dünyanın en büyük otel barı ve dünyanın en uzun havuzu Adam and Eve Otel ‘de bulunurken tesis bir çok tasarım ödülünün de sahibi durumunda. EdenSpa bölümüyle misafirlerine masaj ve spa keyfini de farlı biçimde sunan tesis, konaklayanların unutamayacağı anlar yaşatmakta kararlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.