29 Ekim Bayram Tatili için Nereye Gitmeli?

29 Ekim Bayramı tatili için yapılacak planlarda resmi tatil gününün Cumartesiye denk gelmesi kısa süreli fırsatların değerlendirilebileceği anlamına geliyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında yurt dışı tatil seçeneği çok da uygulanabilir bir seçenek gibi durmuyor. Ancak 29 Ekimde  Bayram dolayısıyla Cumartesi günü çalışmayacak olanlar için yakın çevrelere yapılacak bir hafta sonu tatili uygun olabilecek gibi.

2011 yılı 29 Ekim bayramı için otel rezervasyonlarında aşırı bir yoğunluk beklenmese de yakın çevrelere yoğun talep olması bekleniyor. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlere yakın olan tatil bölgelerinde bir yoğunluk ihtimaline karşı erken otel rezervasyonu yaptırmak mantıklı olabilir.

29 Ekim Bayramı için büyük şehirlere yakın ve önerebileceğimiz bazı tatil bölgeleri şöyle:

29 Ekim Bayramı Abant, Ağva, Şile ve Afyon gibi merkezler için İstanbullu tatilciler için uygun bölgeler olarak öne çıkıyor. Yine Ankaraya yakın olması sebebi ve mevsimin de uygun olması nedeniyle 29 Ekim Bayramı Afyon Termal Otelleri için yoğun geçeceğe benziyor. Mevsimin şartları ve heryıl bu dönemde yoğun tatilci akınına uğrayan Afyon Termal Otelleri için 29 Ekim tatili değerlendirilebilir.

29 Ekim Bayramında Afyon Termal Otelleri Fiyatlarını Görmek için Tıklayın.

28 Ekim Resmi tatil mi diye soranlara küçük bir hatırlatma yapalım. Okullarda ve bazı resmi kurumlarda 28 Ekim yarım gün resmi tatil olarak duyurulmaktadır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.