2019 moda renkleri

2019’un Moda Renkleri

Her yeni yıl yeni umutlar, yeni heyecanlar getirdiği gibi yeni renklerde getiriyor hayatımıza.  Moda dünyası durağan değil devamlı yenilenen dinamik bir gelişim sergiliyor. 2018 yılı hayatımıza kahverenginin, kırmızının hatta mavinin en güzel tonlarını kattı. Parlak ve canlı renklerin hüküm sürdüğü bir yılı geride bıraktık. Bakalım 2019 yılının moda renkleri hangileri olacak.

Canlı Mercan Rengiyle Tanışın

Evet aşina olduğumuz bir ton değil haklısınız fakat bu yıl sık sık göreceğimiz kesin. Moda otoritesi addedilen pek çok ünlü firmanın ilkbahar yaz koleksiyonlarında yerini aldı bile.  Moda olan rengi  sadece giysilerle sınırlamak hata olur. Sosyal medya arka planlarından tutunda aksesuarlarımıza, makyaj malzemelerimize kadar pek çok yeni ürünün alt tonu canlı mercan olacak 2019 yılı süresince.

Kırmızının en pastel tonları, canlı turuncu gibi sıcak renklerle cıvıl cıvıl bir yaz bekliyor hepimizi yine. Yeni sezona dair dikkat çeken bir diğer detay ise üç boyutlu çiçek desenleri olacak. Asimetrik kesimli eteklerde, gömlek ve elbiselerde çok sık kullanılıyor zıt tonlara sahip üç boyutlu çiçekler. Yılın renkleri belirlenirken çevrecilik fikrinden ve doğadan yola çıkılmış.

Canlı tonlarla yüksek enerjili tasarımlar üretilen bir yıl olacak gibi duruyor.  Canlı renkler kullanmak konusunda çekimser olanlar içinde güzel seçenekler mevcut tabi. Mercanın daha doğal, daha açık tonlarına da yer verilen kreasyonlar mevcut. Özellikle makyaj malzemelerinde kullanılan mercan tonları çok sade ve doğal bir görünüm sağlıyor. Farklı bir yazımızda yeni yılın aksesuar ve giysi modasından bahsedeceğiz takip etmeyi sakın unutmayın. Enerjinizin hep yüksek kalacağı bir yıl geçirmenizi dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.