Adriana Lima

2019 Yılının İlk Magazin Haberleri

Magazin olmadan olmaz değil mi? Hepimiz merak ediyoruz o büyülü ve çok renkli hayatlarda neler olup bittiğini. Yeni yılın ilk magazin haberlerini paylaşacağız bugün sizlerle. Gündem çok yoğun bir an önce başlayalım isterseniz.

hande erçel
Hande Erçel

Hande Erçel’in Acı Kaybı

Öncelikle ayrılıklar, aşklar, atışmalar kısmına geçmeden Hande Erçel’e baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Annesi Aylin Erçel’i yakın zamanda kaybetti ünlü sanatçı. Uzun zamandır hastalık sürecinde annesine destek olmak için çok özverili davrandı. Kısa bir süre önce annesi için donör olacağını açıklamıştı. Sosyal medyada hep çok eleştirilen, çok yorum yapılan bir sanatçı olduğu doğru. Sevenleri ne kadar çok bağlıysa eleştirenler de bir o kadar acımasız davrandı kendisine. Ünlü olmanın en zor yönü herkesin kendinde eleştirme hakkı bulması  sanırım. Geçirdiği zor günlerde herkesin daha anlayışlı davranması dileğiyle sabır diliyoruz.

Metin Hara - Adriana Lima
Metin Hara – Adriana Lima

Adriana Lima – Metin Hara

Ayrıldılar, barıştılar, reklam aşkıydı söylentileri bir türlü bitmek bilmedi ünlü çiftin ilişkisi hakkında. İnsanlara inanmak neden bu kadar zor geldi bilmiyoruz ama çift kısa bir süre önce paylaştıkları bir fotoğrafla ilişkilerine dolu dizgin devam ettiklerini duyurdu. İlişkileriyle ilgili dinmek bilmeyen yorumlardan sıkıldıkları için açıklama yapmama kararı aldıklarını bildirdiler. Dileriz mutlulukları daim olur.

Demet Akalın - Ece Erken
Demet Akalın – Ece Erken

 Demet Akalın- Ece Erken- Seren Serengil

Evet bu cephe yeni yıla çok hızlı girdi. Mesele biraz karmaşık parça parça ilerleyelim. Ece Erken ve popun atarlı kraliçesi Demet Akalın’ın dostlukları tamamen sona ermiş gibi görünüyor. Ece Erken sunucu olduğu magazin programında Okan Kurt’un ayrılık sürecinde başka biriyle ilişki yaşadığı haberlerine yer verdi. Bu duruma sinirlenen Demet Akalın önce zehir zemberek açıklamalar da bulundu ardından sosyal medyadan takibi bıraktı.

Demet Akalın’ın, Ece Erken’in olaylı olarak boşandığı eski eşi Serkan Uçar’ı takibe almasının ardından Ece Erken çok iddialı ve sert açıklamalarda bulundu.  İkili tamamen zıt cephelere geçmiş gibi duruyorlar bakalım zaman neler gösterecek. Seren Serengil, Ece Erken çatışması daha çok yeni gelişen bir durum. Seren Serengil ile Can Tanrıyar’ın arası uzun bir süredir kötü.

Ece Erken sunucusu olduğu programda Seren Serengil’in Can Tanrıyar’ın oğluna birisi hakkında haber yapması için baskıda bulunduğunu kabul etmediği için de babası Can Tanrıyar aleyhinde bir tutum sergilediği iddiasında bulundu. Serengil bu açıklamaların ardından Erken hakkında bir ay süresince uzaklaştırma kararı aldırdı. Bu cephede yaşanacak daha çok gelişme var gibi duruyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.