2012 Öğretim Yılı Ara Tatil ve 15 Tatil

2012 öğretim yılı sömestr tatilinde yapılacak en iyi şeylerden bir tanesi bir kayak tatili planlamak veya Yurtdışı Tur seçeneklerinden bir tanesine yönelmek olacaktır. 2012  15 tatil ne zaman başlayacak ve bu ara tatil süresince ne yapmalı diye düşünenler bu günlerde çoğunlukta. 2012 sömestr tatili yada başka bir deyişle 2012 15 tatili 23 Ocak 2012’de başlıyor. Bu tarihte 2012 yılı ilk karnelerini alacak öğrenciler bu 15 günlük tatil için aileleri ile birlikte güzel bir tatil yapmak için şimdiden planlar yapmaya başladıar. 2012 Şubat tatili öğrenciler için bu yıl yaşanacak ender resmi tatillerden bir tanesi olacağındn tatil planlarında yoğunluk yaşanması gündemde.

Turizm firmalarının bu konuda doğan isteği gözönüne alarak yapacakları tatil programları ve otelleri bu tarihlere denk gelen konaklama ücretleri açıklanmaya başladı. Online ortama satış yapan bir çok firma bu fiyatlarda büyük indirimler yaparak erken rezervasyon kampanyalarıyla 2012 ara tatili daha uygun hale getirmeye çalışıyorlar. Bu konuda karar vermeden önce yapılacak en iyi şey internet ortamında bu fiyatları araştırmak ve en doğru seçeneği bulmak olacaktır.

Tüm online firmaların 2012 Sömestr otel fiyatları için tıklayınız.

Önceki yıllarda en çok tercih edilen tatil seçeneği yurtiçi kayak fırsatları olurken bu yıl kültür turlarını ve yurtdışı turlarının önemli bi yer tutması öngörülüyor. Tur seçeneklerinin bu yıl fazla olması otel fiyatlarında ciddi düşüşlerin yaşanması anlamına gelecektir. Doğru otel ve doğru bölgede yapılacak konaklamayla 15 tatil unutulmaz bir seyahate dönüşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.