2011 Kurban Bayramı Hava Durumu Nasıl?

2011 Kurban Bayramında hava nasıl olacak ve nasıl bir plan yapmalı?
Ramazan bayramında yaşanan günlük güneşlik hava bu kez yaşanmayacak gibi görülüyor. 5-9 Kasım tarihlerine denk gelen 2011 Kurban Bayramı kuzey bölgelerde kapalı bir hava ile geçirilecek. Güney bölgeler kuzey bölgelere göre daha açık bir gökyüzü ve daha sıcak bir hava hakim olacak.

2011 Kurban Bayramında tatil kaç gün?
2011 kurban Bayramında tatil resmi olarak şimdilik 5 gün. Fakat her yıl olduğu gibi bu yılda gözler hükümete çevrilecek. Ancak 2 günlük çalışma gününün birleştirilmesi durumu yaşanmayacak gibi götülüyor.

5 günlük bayram tatili için bir çok farklı seçenek değerlendirilebilir durumda. Bayramda bir çok sanatçı güneyde ve kıbrısta yeralan otellerde sahne alacak. Bu bölgelerde yaşanacak güzel havanın etkisiyle tatilciler çok güzel bir bayram geçirebiliriler. Bölgede yer alan tüm otellerin online rezervasyon firmalarındaki karşılaştırmalı fiyatlarını buradan görebilirsiniz.

Mevsim normalleri düşünüldüğünde termal ve Spa otel tercihlerinin öne çıkacağı bir bayram tatili olacağı söylenebilir. Yine Kıbrıs daha sıcak sevenler ve bu yaz fazla deniz ortamı yaşayamayanlar için güçlü bir seçenek olarak görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.